Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2018/2019


L.p.

Nazwisko i imię

Status zawodowy

Specjalność

1.         

Augustyniak Urszula

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

2.         

Banacka Aneta

kontraktowy

język angielski

3.         

Chilińska Beata

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

4.         

Chojnacka Paulina

kontraktowy

edukacja wczesnoszkolna

5.         

Czuba Ewa

mianowany

muzyka, technika

6.         

Drobek Małgorzata

stażysta

pedagogika opiekuńcza

7.         

Frączek Anna

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

8.         

Górecka Agnieszka

dyplomowany

język polski

9.         

Harczuk Małgorzata

mianowany

pedagog

10.      

Jakobielska Katarzyna

dyplomowany

historia

11.      

Jankowska Edyta

dyplomowany

geografia, wos

12.      

Jastrzębska Magdalena

dyplomowany

wychowanie fizyczne

13.      

Jaśtal Monika

mianowany

historia, biblioteka

14.      

Kepal Joanna

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

15.      

Kijewska-Wittstock Lidia

dyplomowany

edb

16.      

Kołodziejczyk–Wincewicz Katarzyna

dyplomowany

język angielski

17.      

Kuna Anna

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

18.      

Łukasik Ewa

dyplomowany

język rosyjski, język polski

19.      

Matuszewski Marcin

dyplomowany

wychowanie fizyczne

20.      

Mazurek Magdalena

dyplomowany

chemia, informatyka

21.      

Oloś Konrad

mianowany

psycholog

22.      

Paczkowska Ewelina

dyplomowany

fizyka, matematyka

23.      

Pajdosz Anna

mianowany

biologia

24.      

Pakuła Grażyna

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

25.      

Pełszyńska Alicja

dyplomowany

religia

26.      

Piotrzkowicz Anna

stażysta

plastyka

27.      

Podgórna Pawlak Małgorzata

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna

28.      

Pruszkowska Iwona

dyplomowany

wychowanie fizyczne

29.      

Pruszkowski Przemysław

dyplomowany

wychowanie fizyczne

30.      

Ratajczyk Monika

mianowany

edukacja wczesnoszkolna

31.      

Rau Olga

dyplomowany

matematyka

32.      

Rżewska–Bort Wioletta

dyplomowany

język rosyjski, język polski

33.      

Sawczuk Jolanta

dyplomowany

biblioteka

34.      

Siniarska Magdalena

mianowany

język angielski

35.      

Szczygielski Waldemar

dyplomowany

matematyka, informatyka

36.      

Szewczak Sylwia

stażysta

pedagogika specjalna

37.      

Szumilas Małgorzata

dyplomowany

język angielski

38.      

Ściegienna Ilona

kontraktowy

język angielski

39.      

Śmidowska Irena

mianowany

matematyka

40.      

Świerad-Michalak Milena

mianowany

logopeda

41.      

Teresiak Urszula

dyplomowany

język polski

42.      

Trojanowski Mariusz

dyplomowany

wychowanie fizyczne

43.      

Tyszko Grażyna

dyplomowany

edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

44.      

Włostowska Jolanta

kontraktowy

edukacja wczesnoszkolna

45.      

Wojtkowiak–Ślepecka Ilona

dyplomowany

język polski

46.      

Wróbel Agnieszka

dyplomowany

język polski

47.      

Zbrowska Bogusława

dyplomowany

informatyka, matematyka

48.      

Żak Patrycja

stażysta

pedagogika specjalna

49.      

Żurawiecka Elżbieta

dyplomowany

j. rosyjski, pedagog