Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2020/2021
L.p. |
Nazwisko i imię |
Nauczany przedmiot |
1. |
Augustyniak Urszula |
wspomaganie |
2. |
Banacka Aneta |
język angielski |
3. |
Bober Anna |
psycholog |
4. |
Chilińska Beata |
wychowawca świetlicy |
5. |
Chojnacka Paulina |
edukacja wczesnoszkolna; integracja sensoryczna |
6. |
Czuba Ewa |
muzyka, technika |
7. |
Drobek Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna; wspomaganie |
8. |
Dziedzic Sandra |
język angielski |
9. |
Frączek Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
10. |
Gortatowicz Paulina |
edukacja wczesnoszkolna |
11. |
Górecka Agnieszka |
język polski |
12. |
Harczuk Małgorzata |
pedagog |
13. |
Jagiełło Monika |
wspomaganie |
14. |
Jakobielska Katarzyna |
historia |
15. |
Jankowska Edyta |
geografia, wos |
16. |
Jaśtal Monika |
biblioteka |
17. |
Kalinowska Lucyna |
wychowawca świetlicy |
18. |
Kepal Joanna |
edukacja wczesnoszkolna |
19. |
Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna |
język angielski |
20. |
Kulesza Katarzyna |
wspomaganie |
21. |
Kurzela Edyta |
wspomaganie |
22. |
Ludwisiak Paulina |
edukacja wczesnoszkolna |
23. |
Łempicka Iwona |
edukacja wczesnoszkolna |
24. |
Matuszewski Marcin |
w-f |
25. |
Mazurek Magdalena |
chemia, informatyka |
26. |
Mioduszewska Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
27. |
Nadstawny Maciej |
edukacja przedszkolna |
28. |
Nitkiewicz Alina |
w-f |
29. |
Olejniczak Małgorzata |
wspomaganie |
30. |
Paczkowska Ewelina |
fizyka, matematyka |
31. |
Pajdosz Anna |
biologia, przyroda |
32. |
Pajor Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
33. |
Pakuła Grażyna |
edukacja wczesnoszkolna |
34. |
Pakuła Krzysztofa |
w-f; edukacja informatyczna |
35. |
Pełszyńska Alicja |
religia |
36. |
Perski Rafał |
w-f; wychowawca świetlicy |
37. |
Piechowska Malwina |
wychowawca świetlicy |
38. |
Pietrzak Agnieszka |
wychowawca świetlicy |
39. |
Piotrzkowicz Anna |
plastyka; wychowawca świetlicy |
40. |
Podgórna-Pawlak Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
41. |
Prochacka-Olszewska Jolanta |
wychowawca świetlicy |
42. |
Pruszkowska Iwona |
w-f, wdż |
43. |
Pruszkowski Przemysław |
w-f |
44. |
Ratajczyk Monika |
edukacja wczesnoszkolna; wspomaganie |
45. |
Rau Olga |
matematyka |
46. |
Rybińska Jolanta |
język polski; wspomaganie |
47. |
Rżewska–Bort Wioletta |
język rosyjski; wspomaganie |
48. |
Sawczuk Jolanta |
biblioteka |
49. |
Sawicka Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
50. |
Shnoda Maja |
wspomaganie |
51. |
Siniarska Magdalena |
język angielski |
52. |
Szczygielski Waldemar |
informatyka |
53. |
Szewczak Sylwia |
wspomaganie |
54. |
Szumilas Małgorzata |
język angielski |
55. |
Szymańska Justyna |
historia, wos |
56. |
Śliwińska Klaudia |
edukacja wczesnoszkolna; integracja sensoryczna |
57. |
Śmidowska Irena |
matematyka, wspomaganie |
58. |
Świerad-Michalak Milena |
logopeda |
59. |
Teresiak Urszula |
język polski |
60. |
Trojanowski Mariusz |
w-f |
61. |
Tyszko Grażyna |
wspomaganie |
62. |
Włostowska Jolanta |
edukacja wczesnoszkolna; edb; wspomaganie |
63. |
Wojtkowiak-Ślepecka Ilona |
język polski |
64. |
Wójcik Józef |
religia |
65. |
Wróbel Agnieszka |
język polski, wspomaganie |
66. |
Zbrowska Bogusława |
matematyka, informatyka |
67. |
Zgorzelska Małgorzata |
wychowawca świetlicy |
68. |
Żmijewska Magdalena |
wychowawca świetlicy |
69. |
Żurawiecka Elżbieta |
pedagog |