Dyżury nauczycieli w II półroczu roku szkolnego 2018/2019
po uprzednim telefonicznym umówieniu się na spotkanie z rodzicami

lp Imię i nazwisko przedmiot wychowawca klasy dzień tygodnia godzina godzina
1 p. Małgorzata Podgórna-Pawlak edukacja wczesnoszkolna 1a SP poniedziałek 12.35 13.20
2 p. Grażyna Tyszko ed.wczesnoszk./wspomaganie --- poniedziałek 14.45 15.30
3 p. Jolanta Włostowska edukacja wczesnoszkolna 1b SP czwartek 12.35 13.20
4 p. Paulina Chojnacka edukacja wczesnoszkolna 1c SP wtorek 8.55 9.40
5 p. Beata Chilińska edukacja wczesnoszkolna 1d SP piątek 11.50 12.35
6 p. Grażyna Pakuła edukacja wczesnoszkolna 2a SP piątek 8.55 9.40
7 p. Sylwia Szewczak wspomaganie --- poniedziałek 14.45 15.30
8 p. Joanna Kepal edukacja wczesnoszkolna 2b SP piątek 8.55 9.40
9 p. Urszula Augustyniak edukacja wczesnoszkolna 2c SP poniedziałek 15.30 16.15
10 p. Milena Świerad-Michalak logopeda --- poniedziałek 9.50 10.20
11 p. Urszula Teresiak jęz. polski 3a G poniedziałek 13.50 14.35
12 p. Agnieszka Wróbel jęz. polski 3f G wtorek 14.45 15.30
13 p. Ilona Wojtkowiak-Ślepecka jęz. polski 3e G środa 14.35 15.20
14 p. Wioletta Rżewska-Bort jęz. rosyjski/j. polski 8a SP piątek 13.40 14.25
15 p. Elżbieta Żurawiecka jęz. rosyjski 7b SP piątek 15.15 16.00
16 p. Ewa Czuba muzyka, technika 5b SP wtorek 15.30 16.15
17 p. Anna Piotrzkiewicz plastyka --- poniedziałek 14.45 15.30
18 p. Ilona Ściegienna język angielski --- poniedziałek 13.45 14.30
19 p. Małgorzata Szumilas język angielski 5c SP wtorek 8.00 8.45
20 p. Katarzyna Kołodziejczyk - Wincewicz język angielski 5a SP piątek 8.00 8.45
21 p. Magdalena Siniarska język angielski 3b G wtorek 13.50 14.35
22 p. Aneta Banacka język angielski 4a SP poniedziałek 8.00 8.45
23 p. Katarzyna Jakobielska historia 4d SP wtorek 13.50 14.35
24 p. Lidia Kijewska-Wittstock edb --- poniedziałek 14.45 15.30
25 p. Irena Śmidowska matematyka 3d G wtorek 8.00 8.45
26 p. Bogusława Zbrowska matematyka/informatyka 4c SP środa 13.50 14.35
27 p. Olga Rau matematyka 3c G poniedziałek 13.50 14.35
28 p. Waldemar Szczygielski matematyka/informatyka --- wtorek 14.40 15.25
29 p. Anna Pajdosz przyroda/biologia 4b SP poniedziałek 13.50 14.35
30 p. Edyta Jankowska geografia/wos --- piatek 13.50 14.35
31 p. Ewelina Paczkowska fizyka/matematyka 7b SP poniedziałek 13.50 14.35
32 p. Magdalena Mazurek chemia/informatyka 7a SP środa 14.40 15.25
33 p. Magdalena Jastrzębska wf --- środa 14.40 15.25
34 p. Iwona Pruszkowska wf/ wdż --- środa 14.40 15.25
35 p. Marcin Matuszewski wf --- środa 8.00 8.45
36 p. Mariusz Trojanowski wf --- wtorek 14.35 15.20
37 p. Przemysław Pruszkowski wf --- czwartek 8.00 8.45
38 s. Alicja Pełszyńska religia --- czwartek 13.40 14.25
39 p. Patrycja Żak wspomaganie --- poniedziałek 13.40 14.25